درباره ما

زن ایرانی مظهر زیبایی ، قدرت و مهربانی است. سه واژه ی اصیل و مقدس که در تک تک زنان ایرانی متبلور است. در این گذر سعی داریم چهره ای از زن ایرانی ارائه کنیم که حول این سه محور است. یعنی: زیبایی، مهربانی، قدرت

شمایی که اولین باره با ما آشنا شدی

سلام به روی ماه تون

چند تا خانم باهوش و زرنگ دور هم جمع شدن تا سایت خانمی یا بهتره بگیم مجله خانمی رو راه انداختن به این امید که با کمک هم دیگه و بدون شک به یاری خداوند بزرگ حال دل من و شما رو روز به روز شاد تر کنه می پرسین چطوری؟ خب مثال می زنم .

 یکی با خریدن هدیه حالش خوب میشه ، یکی با خوندن چند تا کتاب یا مقاله ، یکی با گشت زدن توسایت و ایده گرفتن ، یکی با یاد گرفتن چیزای که بلد نبوده ، یکی هم با تخفیف گرفتن کالای محبوبش ، خلاصه که ما سعی می‌کنیم هرکسی رو به مقصود برسونیم.... همه دیگه اینو می‌دونن که تا زمانی که شادی رو انتخاب کنیم نعمت‌ها بیشمار در زندگی سرازیر می‌شن مثل رفاه ، آرامش ، محبت... کم کم بهتون ثابت می کنیم ؛ قراره برا همه خانمای که لازم میدونن هم زمین باشن هم آسمان ما اعضای تیم مجله خانمی یه دوست یه همراه صمیمی و دلسوز باشیم و شادی رو برای هم فراهم کنیم...

حالا یه خورده از امکانات سایت خوشگلمون بگم؟

عزیزای گلم تمامی محصولاتی که مشاهده می کنید را بدون واسطه ، مستقیما از تولید کننده اصلی دریافت می کنیم و به نمایش قرار می دهیم. به این ترتیب که می‌تونیم خیالتونو بابت  آپشن هایی مثل اصالت کالا ، قیمت، حتی تاریخ انقضای درست محصول راحت کنیم.

ما در هر قدم، از انتخاب بهترین محصول با ارائه تصاویر و توضیحات جامع تخصصی و دقیق در باره هر کالا ... خرید ، امکان بازگشت خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری در کنار شما هستیم... تازشم ما امکان ارسال روزانه محصولات در بسته بندی های زیبا و جذاب در زمان درخواست شده برای مشتریان سراسر کشور عزیزمون رو مهیا کرده ایم.

ما همیشه سعی می کنیم خودمون رو جای مخاطب قرار بدهیم اینجوری درک متقابل و به تفاهم رسیدن آسون تر می شه مگه نه !

برای همین نهایت تلاشمون رو می‌کنیم که با ابزارهای در دسترسمون در تعاملات با تامین کننده ها حسابی حواسمون جمع باشه تا بهترین کیفیت و خدمت با کم ترین قیمت و کم ترین حاشیه سود را فراهم آوریم.

البته که تو فکرمون هست برای قدردانی از مشتریان وفادارمون همواره از تخفیف های قابل توجهی درقالب طرح های مشوق خرید در نظر بگیریم.

حالا که دلمون می خواد خانمای هنرمند رو دور هم جمع کنیم و یه بستری برای تولید و عرضه آثار هنری اصیل و مدرن که در عین حال مناسب با نیازهای روز هم باشه فراهم کنیم این یعنی ما میتونیم برای تولید کننده های کوچیک خانگی (حالا هر نوع تولیدی) برای رو غلتک افتادن کسب کارشون و همین طور برند سازی راهنما و مشوق باشیم.

در حال حاضر مجله / فروشگاه خانمی دارای تیم های تخصصی در حوزه فروش و مارکتینک تامین کالا و ارسال بوده و در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند. جهت رسیدگی به کلیه امور مخاطبین از جمله ثبت سفارشات ، پاسخ به سوالات و دریافت نظرات و پیشنهادات انواع راه های ارتباطی مثل تلفن ایمیل و واتساپ و اینستاگرام در نظر گرفته شده که از طریق صفحه تماس با ما قابل دسترسی هست.

و در آخر مخاطبای عزیزم اگه یه روزی یه وقتی خواستی برای دوستی آشنایی ... اصلا هر کی که دلت خواست هدیه ای ... یا حتی دست گلی .. بفرستی به صورت ناشناس ما بهتون کمک می‌کنیم پس روی ما حساب کنید.

 نرم نرمک در تلاش هستیم تا سیاست ایجاد بالاترین راندمان کاری و حذف ناکارآمدی ها و تامین همزمان منافع خود و مشتریان به بهترین وجه ممکن را در سرلوحه کارمون قرار بدهیم.

یا علی