گارانتی و خدمات

مشتریان دارایی و سرمایه های هر کسب و کار هستند. بخش فروش علاوه بر جذب مشتریان جدید باید تمام تلاش خود را در جهت رضایت و حفظ مشتریان قدیمی انجام دهند. ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت، یکی از پارامترهای تأثیر گذار در این امر می باشد.امروزه مصرف کنندگان محصولات ،  بیشترین اهمیت را به کیفیت ، نحوه ارائه کالا و خدمات پس از فروش محصول می دهند. در این راستا شرکت ها و فروشگاه های آنلاین جایگاه ویژه ای دارند زیرا کاربران و مشتریان این گروه از فروشگاه ها غالبا افرادی آگاه و با دانش بالا می باشند این موضوع باعث شده است خانمی با شعار پاسخ گویی "ما به خاطر شما اینجا هستیم".

درآینده خانمی امیدواراست که با تلاشی فراوان جهت بالابردن کیفیت خدمات پس از فروش تمامی محصولات اقدام به ایجاد گارانتی خانمی نماید.

لذا جهت تحقق الزامات استاندارد فوق والزامات مشتريان موارد ذيل را سر لوحه كار واحد خدمات پس از فروش فروشگاه خانمی قرار داده است :

1 -  رعایت اصل احترام به مشتری و تکریم ایشان  .

2 -  دریافت نظریات مشتریان وپایش آن به منظور ارتقاء کیفی خدمات .

3 -  ارتقاء سطح دانش مشتري در ارتباط با کابرد بهینه و موثرتر محصول .

4 -  به روز رسانی اطلاعات علمي پرسنل  وايجاد روحيه همكاري بین آنها . 

5 -  رسيدگي سريع به شكايات رسيده از مشتريان و انتقال نتایج حاصل از آن به ایشان.

ضمانت نامه یا گارانتی کلیه کالاهای ما به دو دسته تقسیم می شوند:

دسته اول: کالا هایی که پیشفرض دارای گارانتی  تولید کننده هستند و یا در سایت نوشته شده اند. (مانند کالاهای گروه‌ فرهنگ و هنر، ورزش و سرگرمی، پوشاک و کفش، عطر و ادوکلن، زیورآلات و اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشت و مراقبت ، لوازم شخصی برقی و غیربرقی) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف سایت خانمی همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.

 دسته دوم :کالاهای فاقد گارانتی هستند که بدون شک در اطلاعات فروش کالا ذکر شده است.

*ارائه اصل فاکتور فروش محصول و یا خدمات جهت استفاده از گارانتی، الزامی است.  

*شرکت هیچگونه تعهدی جهت گارانتی کالاهای مشابه نداشته و شرایط گارانتی فقط شامل محصولات شرکت و خدماتی که از منابع مورد تأیید شرکت ارائه شده باشد می گردد.

*انجام تغییرات و تعمیرات در محصول توسط افراد خارج از حوزه نمایندگان و مأمورین رسمی شرکت موجب ابطال گارانتی می گردد.

*پشتیبانی تلفنی: ما از تماس های شما استقبال می کنیم.

 شما می توانید در هر روز از ساعت 8 صبح تا 8 شب با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل نموده و از خدمات این بخش استفاده نمایید.